MÖBLER / Bord / Matbord 16748362
nr 1674 8362
Matbord
1950-tal, teak, med utdragsskivor. Bredd: 127 + 2x47. Djup: 84 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:18:57
2.000 kr
2.200 kr